تاريخ : 25 / 6 / 1391برچسب:, | 8 | نويسنده : مجتبی رحیمی نیا

ما مردم صالح شهر نیز :


به نمایندگی از همه مسلمانان دنیا فارغ از هر حزب،گروه،ملیت،مذهب

اهانت فیلم ساز صهیونیست آمریکایی تبار را به پیامبر اسلام و نهایتاً کل

مسلمین جهان  ، را محکوم و از آمریکا مترسک دست اسراییل ابراز نفرت و

انزجار می نماییم.

دفاع از اسلام    ***     محکومیت آمریکا     ***     مرگ بر اسراییلتاريخ : 24 / 6 / 1391برچسب:, | 16 | نويسنده : مجتبی رحیمی نیا

به گزارش خبرگزاری فارس از گتوند، قدرت‌اله امانی‌پور پور در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی این شهرستان اظهار داشت: ساخت کتابخانه‌های عمومی در سطح شهرهای تابعه شهرستان گتوند سرعت می‌گیرد و برای این مهم اعتبار ویژه‌ای در نظر گرفته شده است.وی افزود: در سال‌جاری اعتباری معادل سه میلیارد و 900 میلیون ریال از محل اعتبارات مربوط به تملک دارایی‌ها به اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان گتوند اختصاص یافته است.
وی درباره نحوه اختصاص این اعتبار خاطر نشان کرد: از این اعتبار دو میلیارد و 400 میلیون ریال برای تکمیل کتابخانه‌های ترکالکی و صالح شهر، یک میلیارد ریال برای احداث ساختمان کتابخانه‌های شهرهای سماله و جنت مکان و 500 میلیون ریال نیز برای تعمیر و تجهیز کتابخانه‌ها اختصاص یافته است.
فرماندار گتوند همچنین به سهم نیم درصد شهرداری‌ها اشاره کرد و گفت: در سال 90 شهرداری‌های شهرهای گتوند، صالح شهر، ترکالکی، سماله و جنت مکان بابت سهم نیم درصدی که باید به اداره کتابخانه‌های عمومی پرداخت کنند جمعا 80 میلیون ریال پرداخت کرده‌اند که جای تقدیر و تشکر دارد.وی خاطر نشان کرد: باید از کتابخانه‌های عمومی که مکانی برای پرورش نسل فرهیخته آینده جامعه است حمایت کرد و در این باره گام‌های مثبتی برداشت.تاريخ : 18 / 9 / 1388برچسب:, | 9 | نويسنده : مجتبی رحیمی نیاتاريخ : 17 / 6 / 1387برچسب:, | 11 | نويسنده : مجتبی رحیمی نیا

با سلام خدمت همشهریان محترم صالح شهر .

از آنجائیکه شورای محترم اسلامی صالح شهر در دروره چهارم کار خود را آغاز نموده اند و با توجه به اینکه همشهریان با درخواست های مکرر خود مبنی بر قرار دادن لینکی جهت ارسال پیشنهادات و انتقادات خود تا بتوانیم صالح شهر را آباد کنیم ، مدیریت این سایت اقدام به قرار دادن لینکی با نام "" درد و دل با شورای محترم اسلامی صالح شهر "" در بخش موضعات وب در سمت راست این وبلاگ نموده که از همشهریان عزیز و محترم درخواست مینمائیم تا نظرات و پیشنهادات خود را در این بخش ارسال و پس از تایید و بررسی مدیریت به نمایش عموم گذاشته شوند .

ضمناً شماره همراه اعضای محترم شورای اسلامی نیز در ذیل ذکر و شما همشهریان عزیز جهت پیگیری مسائل مربوطه میتوانید با این عزیزان تماس حاصل فرمائید .

                               محمد رضا بنیاد زاده    09166108392              

                               حاج امیر زمانی           09166132483

                               امین دادور                  09163223448

                               محمود بلیوند              09166161758        

                               محمد علی زارع          09163409512           

 

 


 تاريخ : 3 / 3 / 1387برچسب:, | 10 | نويسنده : مجتبی رحیمی نیا

نظرات و پیشنهادات خود جهت انتخاب کاندید مورد نظر چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا را در قسمت سمت راست وبلاگ مجموعه موضاعات وب در بخش "" انتخابات شورای اسلامی 4 "" درج نمائید . 

 تاريخ : 28 / 9 / 1386برچسب:, | 7 | نويسنده : مجتبی رحیمی نیا

 

اختصاصی نشریه صالح شهر :
 

همانگونه كه مستحضر هستيدروزانه شاهد حوادث دلخرشي ناشي از تصادفات درون جاده اي هستيم كه منشأ اصلي آن سرعت بالاي وسائط نقليه اي است كه واقعا" براي مردم و ساكنين هر نقطه در هر لحظه خطرآفرين خواهد بودلذا جهت مهار كردن سرعت بالاي انها كه معمولا" به اسم سرعت طرح در بين افراد اهل فن صحبت به ميان مي آيد و جلوگيري از حوادث ناگوار ناشي از اين سرعت مخوصا" در ورودي هاي اصلي شهر كه مي بايست سرعت را ازkmh90 به kmh 50 تقليل یابد تا چنانچه برخوردي ناشي از اين سرعت حادث گردد اتفاقات ايجاد شده به حداقل ممكن برسد.

پس بايستي بتوان برخوردها را كنترل و تقريبا" مهار كرد. براي بوقوع پيوستن اين مهم مي بايست چاره اي انديشيد كه راه چاره به حداقل رساندن سرعت وسيله نقليه است كه متأسفانه عده زيادي از رانندگان اين موضوع را رعايت نمي كنند . لاجرم براي تنظيم سرعت در مدخل ورودي شهر (خیابان چمران)به سرعت مجاز تعيين شده ، مانعي جهت اين امر طراحي شده است.

مشخصات فني سرعت گير بر اساس سرعت طرح طراحي شده است و مشخات معماري و سازه اي سرعت فوق الذكرشامل شيب ورودي – شيب ثابت و شيب خروجي خواهد بود كه اين مشخصه ها باعث مي شود به هدف اصلي تقليل سرعت دسترسي پيدا كنيم به همين دليل شهرداري صالح شهر تصميم به اجراي سرعت گيرهايي در مدخل هاي ورودي شهر نموده است كه اميد است با اجراي سرعت گيرهاي فوق الذكر گام مثبتي در جهت پيشبرد اهداف عاليه شهرداري برداشته باشيم و هم چنين از حوادث ناگوار و تلخ كه تاكنون با آن مواجه بوده ايم جلوگيري بعمل آید .

البته قابل ذکر است که سرعت گیر های آسفالتی از لحاظ استقامت ، بهتر از سرعتگیرهای نصب شده می باشد . که شهردار محترم صالح شهر با بیان این مطلب که سرعتگیر آسفالتی نیز نصب خواهد شد تا بتوانیم تصادفات را به حداقل برسانیم .

همچنین حتماً نزدیک به سرعتگیر چراغ روشنایی و چراغ راهنما نیاز است تا رانندگان برای توقف با مشکلی مواجه نشوند .

همین جا ، جا دارد از زحمات شبانه روزی شهردار محترم صالح شهر کمال تشکر و سپاس را داشته باشیم .تاريخ : 28 / 9 / 1386برچسب:, | 7 | نويسنده : مجتبی رحیمی نیا

اختصاصی نشریه صالح شهر :

روز گذشته چاه فاضلاب سرویس های بهداشتی در مدرسه شهید چمران (بعثت) صالح شهر ریزش کرد و خساراتی را بر جای گذاشت .بحمدالله خسارت جانی در بر نداشته است . 

این مدرسه که قدیمی ترین مدرسه صالح شهر می باشد ، بیش از 500 نفر از دانش آموزان دختر و پسر صالح شهر در آن مشغول به تحصیل هستند . ساختمان این مدرسه که کاملاً فرسوده شده است در بارشهای باران ، آب به سادگی از سقف آن سرازیر می شود .

از نکات قابل توجه این است که : آموزش پرورش تنها قادر به پرداخت مبلغ 200هزار تومان برای ساخت یا بازسازی این سرویس ها هزینه خواهد کرد . و مدیران مدرسه مبلغ 2000 تومان از هر دانش آموز درخواست کرده اند .

امید میرود که مسئولین مربوطه در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهند و هر چه سریعتر بتوانند سرویس ها را فعال نمایند .

 تاريخ : 20 / 9 / 1386برچسب:, | 7 | نويسنده : مجتبی رحیمی نیا

از عمده دلایلی که در این جاده تصادف رخ میدهد نبود نور کافی و سرعتگیر می باشد . در این جاده اصلی که تردد ماشین های سنگین زیاد می باشد ، با گذاشتن فقط چند سرعتگیر در ورودی های شهر و همچنین چراغ روشنایی می توان از این تصادفات جلوگیری کرد .

در این میان یک سوال مطرح است:

تفاوت صالح شهر با فرهنگ شهر که فقط در چند کیلومتری صالح شهر است چیست؟

جلوی تمام شهر ها سرعت گیر و روشنایی وجود دارد ، چراغ راهنما در ورودی هر شهر ، یک تابلوی بزرگ که نمایانگر نزدیک شدن به شهر و ....

وقتی میشود با جزئی ترین موارد جلوی مرگ جوان را گرفت چرا اینکار را نکنیم ؟

در آخر از شهردار محترم و شورای اسلامی محترم صالح شهرمی خواهم که با پیگیری و مساعدت های خود نسبت به این امر اقدام نمایند . تا دیگر شاهد اینگونه تصادفات در صالح شهر نباشیم .

 تاريخ : 20 / 9 / 1386برچسب:, | 7 | نويسنده : مجتبی رحیمی نیا

اختصاصی نشریه اینترنتی صالح شهر :

ساعت5:30 دقیقه اول شب گذشته بر اثر برخورد یک دستگاه پراید با تریلر روبروی صالح شهر 2 کشته داد .

در این تصادف که پراید حامل 4 نفر ،  یک نفر راننده و سه سر نشین در عقب نشسته بودند با برخورد با تریلر 2 سرنشین جان خود را از دست دادند . راننده فوت شده این پراید یوسف جمالپور از صالح شهر و سرنشین فوت شده خانم رضایی از معلمان مدرسه شهید چمران ، ساکن شهرستان گتوند بودند .  دو سرنشین دیگر با اعزام به موقع به بیمارستان ، از حال عمومی خوبی برخوردار هستند .

از خداوند متعال غفران و رحمت الهی برای آن مرحومان، صبر و شکیبایی و سربلندی و شادکامی برای خانواده هایشان را مسألت داریم.

 

 تاريخ : 13 / 9 / 1386برچسب:, | 14 | نويسنده : مجتبی رحیمی نیا

به اطلاع میرساند ، میزبانی مراسم معنوی استقبال از ضریح جدید امام حسین (ع) همراه با مداحی در پارک ورودی صالح شهر ، زمان استقبال متعاقباً اعلام میگردد .

شهرداری و شورای اسلامی صالح شهر و سپاه ناحیه گتوند 

 هیئت عزاداران پهونده سفلی اولین تعزیه خود را در محرم سال 91 اجرا میکند . این تعزیه در تاریخ 91/09/01 از ساعت 7:30 شب در محل حسینیه صاحب الزمان (عح) صالح شهر برگزار میگردد . هر ساله هیئت عزاداران پهونده سفلی به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان مراسم تعزیه خوانی را به نمایش همگان قرار می دهند  .

اینگونه مراسمات با زحمات فراونی اجرا می شوند که امیدواریم این مراسمات از طرف مسئولین محترم صالح شهر  مورد حمایت خاصی قرار بگیرند .

 تاريخ : 1 / 1 / 0برچسب:, | 7 | نويسنده : مجتبی رحیمی نیا

به نقل از وبلاگ صالح شهر (آقای جوری فر) :

مسابقات فوتسال نوجوانان صالح شهر که به مناسبت عید نوروز با حضور شش تیم از ابتدای سال جدید آغاز شده بود دیروز به پایان رسید. در پایان این مسابقات که به صورت دوره ای برگزار گردید تیم شاهین قهرمان و تیم های عقاب و استقلال به ترتیب دوم و سوم شدند.

این مسابقات به همت تعدادی از جوانان شهر برگزار گردید و متاسفانه به دلیل نداشتن حامی ، هیچ گونه جایزه ای به تیم های برتر اهدا نشد.صفحه قبل 1 ... 48 49 50 51 52 ... 53 صفحه بعد